Dynasties - Dinasztiák egymás ellen
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dynasties - Dinasztiák egymás ellen

Arscalyhaenben nyolc dinasztia vív régóta tartó háborút. Legyél részese a kalandnak, legyél animor, ember, íjásztünde, naenlok, sámán, vadászszerzetes, vámpír vagy vérfarkas! Gyere és játssz!
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Kyraih eldugott kis háza
Arscalyhaenről Icon_minitimeKedd Aug. 30 2011, 20:07 by Alfred Donovan

» Rezervátumi öreg park
Arscalyhaenről Icon_minitimeHétf. Aug. 15 2011, 17:35 by Alfred Donovan

» Mólók, vízpart, raktárak
Arscalyhaenről Icon_minitimeVas. Aug. 07 2011, 19:21 by Alfred Donovan

» Annika akciója
Arscalyhaenről Icon_minitimeHétf. Júl. 25 2011, 08:03 by Annika Wade

» Íjásztünde NJK-k
Arscalyhaenről Icon_minitimeVas. Júl. 24 2011, 09:59 by Annika Wade

» Vérfarkas NJK-k
Arscalyhaenről Icon_minitimeVas. Júl. 24 2011, 08:59 by Annika Wade

» Naenlok NJK-k
Arscalyhaenről Icon_minitimeVas. Júl. 24 2011, 08:42 by Annika Wade

» Vámpír NJK-k
Arscalyhaenről Icon_minitimeSzomb. Júl. 23 2011, 07:29 by Annika Wade

» Sámán NJK-k
Arscalyhaenről Icon_minitimePént. Júl. 22 2011, 09:53 by Kyraih Lanisee


 

 Arscalyhaenről

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Kyraih Lanisee
Admin
Kyraih Lanisee


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. Jul. 14.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Arscalyhaenről Empty
TémanyitásTárgy: Arscalyhaenről   Arscalyhaenről Icon_minitimeKedd Júl. 19 2011, 07:38



Arscalyhaen rége nerdős, patakok-szelte terület volt. Egy bölcs és öreg király birtokolta, aki aggódva gondolt a jövőre: vajon halála után egyetlen fia, az új király képes lesz-e fenntartani a birodalmat? Elküldött hét katonát, hét erős, fiatal embert, hogy a világ hét különböző részén mást-mást tanuljanak, azután visszatérjenek és segítsenek a fiatal királynak a birodalmat összetartani. Amikor visszatértek Arscalyhaenbe, már nem voltak többé emberek. Illetve nem egészen. Hét különböző dinasztiát alapítva segítettek az árván maradt új királynak, aki cserébe megengedte nekik, hogy az ott élő embereket a saját dinasztiáik tagjaivá tegyék. Így lett Arscalyhaenben, a mai metropoliszban csupán egy maroknyi ember, miközben a hét különleges dinasztia azért harcol, hogy birtokba vegye a várost vagy túléljen...

Vissza az elejére Go down
https://dynasties.hungarianforum.com
Öreg Király Szelleme
Játékmester
Öreg Király Szelleme


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Jul. 19.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Arscalyhaenről Empty
TémanyitásTárgy: Amikor még éltem   Arscalyhaenről Icon_minitimeKedd Júl. 19 2011, 08:50


Nem tudom, jó király voltam-e valaha is. Azt tudom, hogy akkor még, amikor éltem és Arscalyhaen virágzó birodalmának királya voltam, csak emberek éltek az uralmam alatt. Boldog emberek. Nyugodt emberek. Emberek, akik biztonságban érezhették magukat.
Egyetlen fiam született, ő is idős koromban jött a világra. Az édesanyja, a királyném belehalt a szülésbe - akkor ez nem volt meglepő. Mi pedig tovább kellett, hogy éljünk. A lehető legjobb nevelőket választottam ki a fiam mellé, ám így is azt éreztem: tehetnék többet azért, hogy Arscalíhaen fennmaradjon az utókor számára. Nem emlékként, hanem egy helyként, ahol később is érdemes lesz élni. Ezért küldtem el hét ifjú, erős katonámat hét különböző irányba, ahonnan már csak a halálom után tértek vissza...

Vissza az elejére Go down
Öreg Király Szelleme
Játékmester
Öreg Király Szelleme


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Jul. 19.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Arscalyhaenről Empty
TémanyitásTárgy: Mióta nem élek   Arscalyhaenről Icon_minitimeKedd Júl. 19 2011, 08:58


Arscalyhaen egyre feldúltabb lett a halálom után. A hét visszaérkező katonám - egyik sem ember többé - különböző, egymást olykor nehezen viselő különös lényekké lettek. Mind erősek voltak, mindre szüksége volt a fiamnak. Helyesen tette-e vajon, hogy befogadta őket? Hatalmat adott nekik, helyet ígért, embereket, akiket elcsábíthatnak maguk mellé.
És én csak néztem, ahogy lassan meghalnak a katonáim, három maradt csak életben: egy sámán, egy animor és egy vámpír. Ők talán azóta is élnek, ha valaki el nem pusztította őket.
De a hét közül egyik dinasztia sem halt ki. A különös lények folyamatosan erősödnek, egyre nagyobb a hatalmuk. Egyre több embert kerítenek a hatalmukba, míg a végén mi már alig maradunk. Ezért határoztam el, hogy teszek valamit... Hogy mit, az majd kiderül.


Vissza az elejére Go down
Mítoszok Hölgye

Mítoszok Hölgye


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. Jul. 20.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Arscalyhaenről Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arscalyhaenről   Arscalyhaenről Icon_minitimeSzer. Júl. 20 2011, 09:58

Hogy én ki vagyok? Kedvesem, ne higyj el mindent a történelem könyveknek. Hol tartana ez a világ olyan gonosz cselszövők, nélkül, amilyen én voltam? Amilyen én VAGYOK.
Arscalyhaen vén királya réges-régen sok hibát követett el. De a legnagyobb az volt, hogy a felesége halála után engem - mint valamiféle pótlékot - a bizalmába fogadott. Nem voltam ágyas, ó dehogy is. Csupán társalkodónő, gardedam, ha úgy jobban tetszik. De mélyen beleástam magam az uralkodó gondolataiba, és alkalom adtán saját javamra alakítottam elképzeléseit. Beplántálva tervem morzsáit az övéibe, rávettem, hogy katonái okításával járuljon hozzá birodalma jövőjéhez.
Igazság szerint végig tudtam, hogy csak baj fog származni ebből. De még mennyire! Hogy őszinte legyek, talán én voltam az egyetlen, aki felfogta a történések súlyát. Ősi erők munkálkodtak a testemben, olyanok, amiket még a mai sámánok sem tudnak elképzelni. De átkos volt eme kooperáció: az energia lassan maga alá temetett, és mire elegendő embert verbuváltam egy puccshoz, már túl késő volt. Nem emlékszem, hogyan ért a vég, csak azt tudom, hogy gyorsan léptem át a halál küszöbét.
De mindennek megvan a maga kis fényesen csillogó oldala: halhatatlan szellemként többé nem korlátozta erőimet a halandó börtön. Új létformámban szinte mindenhatóként tudom kormányozni a valóság síkján élőket. Egyetlen célom van ezzel csupán: a teljes és tökéletes bosszú. Az Arscalyhaenhez hű lényeket hamarosan eléri a vég, csakúgy, mint a várost magát. Az arra érdemesek pedig részesülhetnek végtelen kegyemből.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Arscalyhaenről Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arscalyhaenről   Arscalyhaenről Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Arscalyhaenről
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dynasties - Dinasztiák egymás ellen :: A játékról :: Játékszabályok-
Ugrás: