Dynasties - Dinasztiák egymás ellen
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dynasties - Dinasztiák egymás ellen

Arscalyhaenben nyolc dinasztia vív régóta tartó háborút. Legyél részese a kalandnak, legyél animor, ember, íjásztünde, naenlok, sámán, vadászszerzetes, vámpír vagy vérfarkas! Gyere és játssz!
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Kyraih eldugott kis háza
Mólók, vízpart, raktárak Icon_minitimeKedd Aug. 30 2011, 20:07 by Alfred Donovan

» Rezervátumi öreg park
Mólók, vízpart, raktárak Icon_minitimeHétf. Aug. 15 2011, 17:35 by Alfred Donovan

» Mólók, vízpart, raktárak
Mólók, vízpart, raktárak Icon_minitimeVas. Aug. 07 2011, 19:21 by Alfred Donovan

» Annika akciója
Mólók, vízpart, raktárak Icon_minitimeHétf. Júl. 25 2011, 08:03 by Annika Wade

» Íjásztünde NJK-k
Mólók, vízpart, raktárak Icon_minitimeVas. Júl. 24 2011, 09:59 by Annika Wade

» Vérfarkas NJK-k
Mólók, vízpart, raktárak Icon_minitimeVas. Júl. 24 2011, 08:59 by Annika Wade

» Naenlok NJK-k
Mólók, vízpart, raktárak Icon_minitimeVas. Júl. 24 2011, 08:42 by Annika Wade

» Vámpír NJK-k
Mólók, vízpart, raktárak Icon_minitimeSzomb. Júl. 23 2011, 07:29 by Annika Wade

» Sámán NJK-k
Mólók, vízpart, raktárak Icon_minitimePént. Júl. 22 2011, 09:53 by Kyraih Lanisee


 

 Mólók, vízpart, raktárak

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kyraih Lanisee
Admin
Kyraih Lanisee


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. Jul. 14.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Mólók, vízpart, raktárak Empty
TémanyitásTárgy: Mólók, vízpart, raktárak   Mólók, vízpart, raktárak Icon_minitimeSzer. Aug. 03 2011, 19:02

A mólók a tengerparti szállítást bonyolító hajók fogadóhelyei. Itt általában zsivaj van, néha azonban kifogható egy-egy csendes pillanat. Messze a vízen hajók látszanak, a mólókat pedig raktárépületek és hatalmas ládahalmok veszik körbe.
Vissza az elejére Go down
https://dynasties.hungarianforum.com
Kyraih Lanisee
Admin
Kyraih Lanisee


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. Jul. 14.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Mólók, vízpart, raktárak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mólók, vízpart, raktárak   Mólók, vízpart, raktárak Icon_minitimeSzer. Aug. 03 2011, 19:03


Nehéz ilyenkor késő délután olyan helyet találni, ahol csend van, de nekem valahogy mindig sikerül. Végigügyeskedem a vizes köveken, bebújok egy ládarengeteg mögé és nézem a vizet nagy ámulattal. Szeretem látni a világot anélkül, hogy láttatnám magam. Hirtelen léptek zajait vélem hallani minden neszre érzékeny fülemmel. Valaki közeledik? A hangok irányába nézek.

Vissza az elejére Go down
https://dynasties.hungarianforum.com
Alfred Donovan




Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Jul. 21.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Mólók, vízpart, raktárak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mólók, vízpart, raktárak   Mólók, vízpart, raktárak Icon_minitimeSzer. Aug. 03 2011, 19:10

Aznapi vándorlásomtól kimerülten roskadok le egy magányos mólóra, s a külvilággal nem törődve lógázom a lábam, mintha újra kisgyarmek volnék.
Vissza az elejére Go down
Kyraih Lanisee
Admin
Kyraih Lanisee


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. Jul. 14.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Mólók, vízpart, raktárak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mólók, vízpart, raktárak   Mólók, vízpart, raktárak Icon_minitimeSzer. Aug. 03 2011, 19:12


Ahogy észreveszem a kusza hajú srácot, kicsit megilletődöm.
- Azt hittem, másnak nincs annyi logikája, hogy itt keresse a lelki békéjét - kacsintok rá.
Arcomon kissé megtévesztő mosoly. Nem, nem vagyok ennyire barátságos személyiség. Nem mindenkinek.

Vissza az elejére Go down
https://dynasties.hungarianforum.com
Alfred Donovan




Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Jul. 21.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Mólók, vízpart, raktárak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mólók, vízpart, raktárak   Mólók, vízpart, raktárak Icon_minitimeSzer. Aug. 03 2011, 19:16

Gondolataimba merülve alig veszem észre az ifjú (vajon az?) hölgyet, s megilletődve kérdezek vissza:
- Hogy mondta?
S míg válaszát várom, alaposan szemügyre veszem őt. (Remélem nem veszi észre, vagy ha igen, nem foglalkozik vele)
Vissza az elejére Go down
Kyraih Lanisee
Admin
Kyraih Lanisee


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. Jul. 14.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Mólók, vízpart, raktárak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mólók, vízpart, raktárak   Mólók, vízpart, raktárak Icon_minitimeSzer. Aug. 03 2011, 19:20


( Úgy látszik, süket. )
- Csak annyit mondtam, hogy nem vártam társaságot!
Kicsit meg is emelem a hangom a kedvéért. Jól van, lehetek én kevésbé barátságos is, ámbátor fiatal srácnak nézem, nem a veszélyesebbik fajtából. Na és, ha veszélyes? A legerősebb sámánok egyike vagyok... Ki ne fogjon már rajtam!
Bíztatóan mosolygok rá.
- De ne hidd, hogy zavarsz. Honnan pottyantál ide?

Vissza az elejére Go down
https://dynasties.hungarianforum.com
Alfred Donovan




Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Jul. 21.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Mólók, vízpart, raktárak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mólók, vízpart, raktárak   Mólók, vízpart, raktárak Icon_minitimeSzer. Aug. 03 2011, 19:27

-Nem akartam goromba lenni, csak túlzottan lefoglaltak a gondolataim... -kezdem - csak erre jártam.
Kicsit megzavar ez a hirtelen keménység, de régen nem beszéltem már senkivel, így próbálok udvarias és előzékeny maradni.
- Amúgy Alfred Donovan vagyok.
Felényújtom jobbomat, s csak a mozdulat felénél jut eszembe, hogy ilyet egy hölggyel szemben nem szabad, s a karom sután visszaejtem magam mellé.
Vissza az elejére Go down
Kyraih Lanisee
Admin
Kyraih Lanisee


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. Jul. 14.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Mólók, vízpart, raktárak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mólók, vízpart, raktárak   Mólók, vízpart, raktárak Icon_minitimeSzer. Aug. 03 2011, 19:33


Felállok én is. Illik. Látva félbemaradt mozdulatát, a kezem nyújtom felé. Hangom megenyhül.
- Kyraih Lanisee. Látom, te is magányos alkat vagy.
Fürkészőn nézem végig. Nem vámpír. Nem is hiszem, hogy valami hasonló vérszomjas fenevad lenne. De van olyan halandó, aki ennyire depresszív? Akivel épp most, épp itt futok össze? Sosem hittem a véletlenekben.
- A gondolatok mindig előbbre valók az embereknél.

Vissza az elejére Go down
https://dynasties.hungarianforum.com
Alfred Donovan




Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Jul. 21.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Mólók, vízpart, raktárak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mólók, vízpart, raktárak   Mólók, vízpart, raktárak Icon_minitimeSzer. Aug. 03 2011, 19:40

Elfogadom a kézfogást.
- Régebben szerettem a társaságot.
(Nem tudom mennyit árulhatok el magamról, hisz én is oly keveset tudok)
-Manapság inkább a magam útját járom. Egyszerűbb így. - Miközben beszélek, végig őt fürkészem.
(Nem egy fesztelen csevej, az bizonyos)
Szorosabbra húzom köpenyem, hideg ez a nyári éjjel.


A hozzászólást Alfred Donovan összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 03 2011, 20:25-kor.
Vissza az elejére Go down
Alfred Donovan




Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Jul. 21.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Mólók, vízpart, raktárak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mólók, vízpart, raktárak   Mólók, vízpart, raktárak Icon_minitimeSzer. Aug. 03 2011, 20:21

Kicsit feszélyez a társaság, de nem kerülhetem tovább az embereket (bár ki tudja, mivel találkozhatunk napjaink Arscalyhaenjében).
Furdal a kíváncsiság, vajon ki ő? Ezernyi kérdés jut eszembe, mégsem merem feltenni egyiket sem, csak állok ott sután.
(Egyszerűbb lenne teleportálnom. Bárhova. Mégis maradok.)
Végül nagy nehezen, nekem óráknak tűnik, holott egy perc sem telt el a beszélgetés kezdete óta, a szemébe nézek s megszólalok:
-Miért voltál egyedül?
Remélem, nem veszi rossz néven a közvetlenségemet, mégis otrombának érzem magam, holott a kérdés szinte akaratlanul csúszott ki a számon. Nem suttogtam, nem vagyok holmi romantikus regényhős, de ha suttogtam volna, az is kiabálásnak hatott volna a kikötő csendjében.
A választ meg sem várva kezdek szabadkozni: -Ne haragudjon, csak kibukott belőlem...
(furcsa egy nálam fiatalabbat tegezni, de a látszat csalhat, hisz én sem öregedtem egy szemet sem azóta)
-Tegezhetem?
Megilletődötten néz rám, de megértem, mert ha én lennék az ő helyében, én is furcsán érezném magam (azaz őt...), de mindez oly gyorsan suhan át az arcán, hogy egy kevésbé szemfüles ember (vagy más) észre sem venné. Én itt előnyt élvezek sokakkal szemben.
Mindenesetre én is leülök, nem mellé a ládára, hanem vele szemben egy félig teli hordóra, s tovább nézem őt, hátha megtudok, vagy megsejtek valamit a tartásából, mimikájából és reakcióiból arról, ki, vagy mi is ő valójában.
Vissza az elejére Go down
Kyraih Lanisee
Admin
Kyraih Lanisee


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. Jul. 14.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Mólók, vízpart, raktárak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mólók, vízpart, raktárak   Mólók, vízpart, raktárak Icon_minitimeCsüt. Aug. 04 2011, 09:24


(Meglep, hogy tegezni nem mer, de azért közeledni közeledik. Nem zavar...)
Mosollyal az arcomon fordítom kicsit a víz felé a fejem, mintha ezzel engedélyt adnék neki, hogy tovább fürkéssze az arcomat. Mi bajom lehet belőle? El tudok bánni vele, ha tetszik.
- Egyszerűbb összezárva a saját gondolataiddal, mint hallgatni a másokét? Irigylésre méltó, hogy így látod - kacsintok rá. Nem, nem jó ötlet filozofálgatni egy vadidegennek. Még a végén megun.
- Kényelmes az a hordó? - kérdezem mosolyogva. - Ide is leülhetsz.
A kőre mutatok, ami nem hideg, mert városhoz méltóan a betondzsungelünk magába fogadta az egész nappal minden fényét és hűn árasztja magából. Közben lehúzom a cipőm, lábam a vízbe lógatom. Errefelé elég tiszta.
- Szeretem az egyedüllétet. Kihívás, mert valahogy mindig akadnak társak - rá pillantok. - És, ha akadnak, nem szabad elfutni előlük. Na, de mesélj magadról. A városban laksz, gondolom. Én nem... Én kint a rezervátumban.
( Ezzel talán többet is elárultam, mint kellene, hacsak nem egy ártatlan és naiv halandóval állok szemben. De persze... Egy kis fenyegetőzés... Hadd tudja, kivel, mivel hozta össze a sors!



* jó hirtelen átugrottál éjszakába Wink mikor leültem még délután volt... sebaj, csak most már maradjunk akkor az éjszakánál*
Vissza az elejére Go down
https://dynasties.hungarianforum.com
Alfred Donovan




Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Jul. 21.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Mólók, vízpart, raktárak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mólók, vízpart, raktárak   Mólók, vízpart, raktárak Icon_minitimeCsüt. Aug. 04 2011, 11:59

-Nem zárkózom el senki elől, de jobb' szeretem az egy-két fős társaságot. - Most sem árulok el sokat.
-A hordó pedig kényelmesebbnek tűnik, így inkább maradok. - Zavartan nézzük egymást, majd magamról kérdez.
(A városban? Ugyan... De egyszerűbb megfelelni a rólam alkotott képnek, mint gyökeresen felforgatni azt.)
-Nekem az egész világ az otthonom, de itt laktam a környéken.
Meglep, hogy kint él a rezervátumban, mert ott az a sok legenda a sámánokról és amúgy sem veszélytelen környék. Csak tudom, hisz rengeteget járok arra. Eljátszom a gondolattal, vajon ő is egy közülük?
(Ha odakint él, vagy sámán, vagy egy eléggé elvetemült és veszélyes halandó. A sámánok sem veszélytelenek, de azt hiszem, tőlük nincs miért tartanom. Mindenesetre minden támadó szándékra kereket oldok. Egyszer kell teleportálnom, s már árkon-bokron túl vagyok.)
-Te egy Sámán vagy. -mondtam, s ekkor már éreztem, hogy ráhibáztam az igazságra.
Vissza az elejére Go down
Kyraih Lanisee
Admin
Kyraih Lanisee


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. Jul. 14.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Mólók, vízpart, raktárak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mólók, vízpart, raktárak   Mólók, vízpart, raktárak Icon_minitimePént. Aug. 05 2011, 07:29


Kétszer is meg kell gondolnom, mit reagáljak, amikor megérzem gyanakvását. Az azonban, hogy ráhibázik lényegemre, már nem lehet véletlen.
- Sámán - ismétlem meg, s nevetek a kiejtett szón. Tekintetem a férfi arcába villan. Mintha arra várna, hogy ennek valami jelét is adjam. Nos, nem fogom, mondhatni, eszemben sincs. De töprengésre késztet a tény, hogy ilyen gyorsan rájött azzal a kevéske segítséggel, amit lakhelyem hollétével adtam neki. Nem lehet egyszerű, gyenge és tudatlan halandó. Akkor legalább nem mondta volna ki a véleményét.
Minden titokzatosság nélkül nézek végig rajta.
Nem, még mindig nem vámpír. Semmi hasonló. Auralátás képességem ismerős eredményt mutat: a srác olyan, mint én. Csak sokkal gyengébb...
- De neked ennek ellenére sincs félnivalód, hiszen egy dinasztiához tartozunk. Ez merőben megváltoztatja a helyzetet. Így lehetek egy hajszálnyival kedvesebb... És, mivel jóval feletted állok a ranglétrán, akár meg is mondhatod, ki vagy tulajdonképpen és mi szél hozott erre.

Vissza az elejére Go down
https://dynasties.hungarianforum.com
Alfred Donovan




Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Jul. 21.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Mólók, vízpart, raktárak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mólók, vízpart, raktárak   Mólók, vízpart, raktárak Icon_minitimePént. Aug. 05 2011, 15:54

Auralátás. Sokan használták már, s felismerem a kétszeres fókuszálást, melyet használata okoz. -Igen, sámán vagyok, de minek is titkolnám? Ellenben te... - gyanakvóan mérem végig megint. Minden izmom készen áll, hogy félreugorjak ha támadna, de a harcot a végsőkig szeretném elkerülni. Amúgy sem nyerhetnék szegényes fegyvertárammal.
-Sámán. Ezt bárki mondhatja. -kezdem -S hogyan teljesíthetném egy olyan ember utasításait, aki nem bizonyította, hogy tényleg az, akinek mondta magát? A ranglétrákban amúgy sem hiszek -folytatom barátságosabban -, a barátaim vagy az általam tisztelt emberek kéréseit, de néha a parancsait (személyes megfontolás alapján) teljesítem. Azoknak azonban -ütök meg egy kicsit távolságtartó hangnemet- akiket nem ismerek, legyenek barátok vagy ellenfelek, nagyon kis eséllyel vagy ellenszolgáltatás fejében teljesítek dolgokat. -Sokat árultam el magamból, döbbenek rá rövid beszédem után. De nem baj. Vagy mutat valamit, ami igazolja, vagy beszélgetünk tovább talányokban, vagy csak simán odébb állok. Továbbra is feszülten várom reakcióját, aminek fejében maradok vagy kereket oldok...
Vissza az elejére Go down
Kyraih Lanisee
Admin
Kyraih Lanisee


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. Jul. 14.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Mólók, vízpart, raktárak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mólók, vízpart, raktárak   Mólók, vízpart, raktárak Icon_minitimeVas. Aug. 07 2011, 10:12


(Bizonyíték? Tőlem? Nem is buta ez a kicsi sámán, igaz, nagyon szemtelen. Rendben, fiatal vagyok bölcsnek, ezt aláírom. De ő meg elég fiatal sámánnak, ha nem tud megkülönböztetni egy magafajtát a többi dinasztia tagjaitól...)
- Na figyelj, kicsi fiú. Tekintetbe véve, hogy egy sámán rendkívül jó megfigyelő kell legyen és mi tudjuk a legegyszerűbben megállapítani a körülöttünk lévőkről, hogy kifélék-mifélék, már az, hogy rólam nem rí le más, csak a titokzatosság, képességek használata nélkül is megmutatja neked, ki vagyok. Persze nem jön rosszul az auralátás sem... Én is az alapján győződtem meg róla, hogy jól sejtem rólad: hozzám vagy hasonló. Ha gyenge vagy felmérni ezt a tényt, jobb, ha hallgatsz rám, mert jóval erősebb vagyok.
Arcom mosolyra húzódik.
- Persze sosem lépnék harcba a saját dinasztiámmal. Egy Bölcs éppen azért emelkedhetett ilyen magasra, mert van némi józan esze és hidegvére. Tehát, bajtárs, inkább ne fenyegess, hanem mesélj magadról. Rég láttam a városban sámánt, szeretnék többet tudni rólad. Mióta vagy velünk?


Vissza az elejére Go down
https://dynasties.hungarianforum.com
Alfred Donovan




Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Jul. 21.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Mólók, vízpart, raktárak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mólók, vízpart, raktárak   Mólók, vízpart, raktárak Icon_minitimeVas. Aug. 07 2011, 11:51

A lány lenéz engem. Amíg ember voltam, sokan szerettek és még többen tiszteltek, de senki nem nézett le ennyire.
-Pár éve még azt sem tudtam, hogy az emberek nincsenek egyedül. Te más vagy. Hasonlítottál rám, és ezzel te vagy a második ilyen, akit "ismerek". -érdeklődve néz rám.
-S ha tényleg a fajtám és ráadásul bölcs (ez valami tisztség?) vagy, akkor miért viselkedsz ilyen lekezelően egy nálad tapasztalatlanabbal? -Még mindig fontolgatom a teleportálást, nem menekülésért, hisz ha igazat beszél, nem támad meg, sokkal inkább a társaság kerüléséért, mert nem szeretnék olyan eberekkel társalogni, akik ennyire lenéznek.
Az, hogy többet szeretne megtudni rólam, számomra ezek után semmit sem jelent, így hátat fordítok neki, s lassan haza, a rezervátum felé ballagok.
Vissza az elejére Go down
Kyraih Lanisee
Admin
Kyraih Lanisee


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. Jul. 14.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Mólók, vízpart, raktárak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mólók, vízpart, raktárak   Mólók, vízpart, raktárak Icon_minitimeVas. Aug. 07 2011, 14:39


- Maradj már - szólok a srác után kissé lenyugodva. Igen, most jön az a rész, amikor elszégyellem magam. Hiszen egyértelmű, miért akar itt hagyni.
- Lehet velem rendesen is beszélni. Csak az lep meg, hogy itt vagy... Mármint: egy másik sámán... Ötvenkilenc éves vagyok, érted?
(Habár nem tudom, ezt minek mondtam most el. Hogy azt lássa, öregebb vagyok...?)
- Szóval? Ülj le. Kérlek. Merre laksz egyáltalán? Nem láttalak még soha.
( Csak remélhetem, hogy nem fog így itt hagyni. Ritka, hogy hozzám hasonlóval találkozzak.
..)

Vissza az elejére Go down
https://dynasties.hungarianforum.com
Alfred Donovan




Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Jul. 21.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Mólók, vízpart, raktárak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mólók, vízpart, raktárak   Mólók, vízpart, raktárak Icon_minitimeVas. Aug. 07 2011, 15:07

Ötvenkilenc évedhez képest jól tartod magad -fordulok vissza, s látom, hogy egy halvány mosolyt is sikerült kicsikarnom tréfámmal. Bár lehet, hogy visszafordulásomnak örül. Mindegy. Visszasétálok, bár leülni nem ülök le.
-Itt laktam a környéken. Most a rezervátumban élek, egész közel a városhoz. De ne csak én meséljek. Mivel tölti egy ilyen öreg sámán a hétköznapjait?
Vissza az elejére Go down
Kyraih Lanisee
Admin
Kyraih Lanisee


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. Jul. 14.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Mólók, vízpart, raktárak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mólók, vízpart, raktárak   Mólók, vízpart, raktárak Icon_minitimeVas. Aug. 07 2011, 18:04


- Ha, ha - reagálom le csendesen a tényt, hogy először a fizikumomat dicséri, aztán öregnek nevez. De a hangsúly ellenére arcomon is, tekintetemben is valódi a mosoly.
( Reális fickó. Ami nem korrekt, azt nem hagyja, de amikor békejobbot nyújtok felé, azonnal megmosolyogtat. Ez tetszik.)
Figyelmen kívül hagyva a tényt, hogy nem merészkedik túl közel, megint mosolygok. Felnézek rá, ártatlanul és édesen, hogy bizonyítsam, nem fogom megharapni. Nem vagyok se vámpír, se vérfarkas, ezt tudhatja.
- A rezervátum közelében van a csendes kis zug, ahol meghúzom magam. Tanulok, mert a tudás nem boldogít, de az örökké tartó élet legalább azt az egyet lehetővé teszi, hogy a tanultakat alkalmazzuk. Így tehát... Kicsit különösnek tartom, hogy sosem láttalak még a rezervátum területén.
( Habár nem szeretek a városhoz közel kerülni. )
- Egy ilyen öreg sámán, mint én, próbál a rangjához méltó szintet produkálni, ha bármilyen ügyben úgy hozza a szükség és közbe kell avatkoznia. De ennek ellenére is csendes életet élek. Sehol társak, barátok... A távolságtartás nekem is megy... De azért közelebb jöhetsz - kacsintok rá, kissé talán túl is lövök a célon. No persze a férfiakat ez ritkán zavarja.

Vissza az elejére Go down
https://dynasties.hungarianforum.com
Alfred Donovan




Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Jul. 21.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Mólók, vízpart, raktárak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mólók, vízpart, raktárak   Mólók, vízpart, raktárak Icon_minitimeVas. Aug. 07 2011, 18:40

Közelebb is jövök, s megint helyet foglalok választott hordómon.
-Én egy ideig próbáltam a régi életemet élni, de nem jártam sikerrel. Eleinte észre sem vettem a változást, csak egy újabb görbe éjszakára gondoltam, de pár hónappal később az őrség árulónak nevezett s kidobott. Ezek után váltam magányos vándorrá, akit vonz a természet, s így keveredtem a rezervátumba. -Miközben beszélek, újra gyereknek érzem magam.
-Nemrég volt egy tanítóm is (azóta se láttam, bár sosem jelentette be, hogy jön, mégis mindig megtalált). -Ezt miért mondtam? -
Ha annyira távolságtartó vagy, hogyan avatkozol be dolgokba?
Vissza az elejére Go down
Kyraih Lanisee
Admin
Kyraih Lanisee


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. Jul. 14.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Mólók, vízpart, raktárak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mólók, vízpart, raktárak   Mólók, vízpart, raktárak Icon_minitimeVas. Aug. 07 2011, 18:47


- Nos, mi sámánok, akár a tanítód, akár én, megérezzük, ha olyasmi történik az utódainkkal, amibe be kell avatkoznunk. Utód az a sámán, akit mi tettünk azzá, gondolom, érted.
Arcom mosolyra rándul, miközben lopva figyelem minden mozzanatát. Igaz, leül, de egy cseppet mintha feszült volna még.
( A korom miatt...? Miért is árultam el...? )
- Mi sámánok nem igazán vagyunk alkalmasak arra, hogy a halandók életét éljük. Hamar rádöbbennek, hogy nem öregszünk. Nem változunk. Csak erősödünk és egyre bölcsebbek vagyunk... És egyre magányosabbak...
Elmerengek. Hát, igen. A rezervátum az a hely, ahol otthonra találhatnánk, de az is elég nagy. Még mi ketten sem találkoztunk soha...
- Örülök, hogy megismertelek - jegyzem meg hirtelen csendesen. Elkapom róla a tekintetem, s a vizet kezdem bámulni, újra.

Vissza az elejére Go down
https://dynasties.hungarianforum.com
Alfred Donovan




Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Jul. 21.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Mólók, vízpart, raktárak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mólók, vízpart, raktárak   Mólók, vízpart, raktárak Icon_minitimeVas. Aug. 07 2011, 19:02

Amiket mond, annak nagy része ismert volt előttem, és mégis, minden egyes szavát megjegyzem. Szép lassan ellazulok, s helyeslően bólogatok szavaira. Nem nagy lendülettel, szolgaian, hanem alig észrevehető ritkás biccentésekkel.
-A magánynak ti, azaz mi is okozói vagyunk -kezdem -, mivel én is láttam a rezervátumban másokat, és legtöbbjük, a sámánok, gondolom én, közeledésemre "elmenekültek". Aki maradt, (szerintem) mind egyszerű arra bóklászó halandó volt.
Amúgy részemről az öröm.
Vissza az elejére Go down
Kyraih Lanisee
Admin
Kyraih Lanisee


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. Jul. 14.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Mólók, vízpart, raktárak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mólók, vízpart, raktárak   Mólók, vízpart, raktárak Icon_minitimeVas. Aug. 07 2011, 19:09


- Elmenekültek a közeledésedre...?
Szinte nevetnem kell. Tőle? Pedig édes egy alak.
- Nos, én nem menekülök el, ha te sem. Viszont lassacskán indulnom kellene. Tudod, elrepült velem a délután. Régóta üldögélek itt és az még csak hagyján, hogy lezsibbadtam. Egyfelé megyünk, én pedig meghalok éhen. Elkísérsz?

Vissza az elejére Go down
https://dynasties.hungarianforum.com
Alfred Donovan




Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Jul. 21.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Mólók, vízpart, raktárak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mólók, vízpart, raktárak   Mólók, vízpart, raktárak Icon_minitimeVas. Aug. 07 2011, 19:21

-Nem tőlem, sokkal inkább a társaságomtól. -nevetek vele én is -És elkísérlek, persze. De teleporttal gyorsabb. -kacsintok rá már-már kihívóan.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mólók, vízpart, raktárak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mólók, vízpart, raktárak   Mólók, vízpart, raktárak Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mólók, vízpart, raktárak
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dynasties - Dinasztiák egymás ellen :: Arscalyhaen :: Gyártelepek :: Raktárépületek-
Ugrás: