Dynasties - Dinasztiák egymás ellen
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dynasties - Dinasztiák egymás ellen

Arscalyhaenben nyolc dinasztia vív régóta tartó háborút. Legyél részese a kalandnak, legyél animor, ember, íjásztünde, naenlok, sámán, vadászszerzetes, vámpír vagy vérfarkas! Gyere és játssz!
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Kyraih eldugott kis háza
Kyraih eldugott kis háza Icon_minitimeKedd Aug. 30 2011, 20:07 by Alfred Donovan

» Rezervátumi öreg park
Kyraih eldugott kis háza Icon_minitimeHétf. Aug. 15 2011, 17:35 by Alfred Donovan

» Mólók, vízpart, raktárak
Kyraih eldugott kis háza Icon_minitimeVas. Aug. 07 2011, 19:21 by Alfred Donovan

» Annika akciója
Kyraih eldugott kis háza Icon_minitimeHétf. Júl. 25 2011, 08:03 by Annika Wade

» Íjásztünde NJK-k
Kyraih eldugott kis háza Icon_minitimeVas. Júl. 24 2011, 09:59 by Annika Wade

» Vérfarkas NJK-k
Kyraih eldugott kis háza Icon_minitimeVas. Júl. 24 2011, 08:59 by Annika Wade

» Naenlok NJK-k
Kyraih eldugott kis háza Icon_minitimeVas. Júl. 24 2011, 08:42 by Annika Wade

» Vámpír NJK-k
Kyraih eldugott kis háza Icon_minitimeSzomb. Júl. 23 2011, 07:29 by Annika Wade

» Sámán NJK-k
Kyraih eldugott kis háza Icon_minitimePént. Júl. 22 2011, 09:53 by Kyraih Lanisee


 

 Kyraih eldugott kis háza

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Kyraih Lanisee
Admin
Kyraih Lanisee


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. Jul. 14.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Kyraih eldugott kis háza Empty
TémanyitásTárgy: Kyraih eldugott kis háza   Kyraih eldugott kis háza Icon_minitimeKedd Júl. 19 2011, 10:25

Kyraih eldugott kis háza 61899_1


Akkor költöztem ki ide, a néhai indiánrezervátumba, amikor még egészen fiatal, gyenge sámán voltam. Azért jöttem ide lakni, mert tudtam, hogy errefelé egyetlen vámpír sem keres élelmet ilyen messze a saját területétől. Akkor még féltem tőlük. Ma már megszokásból élek itt, ebben a kétszintes, fák közé épült kőházban, ahol minden szép és drága, mintha egy luxusszállodában lennék.
Jó, tény, hogy nincs jakuzzim meg medencém, de nem is erről van szó. Arról van szó, hogy legyen minden kellemes, szép és ne keltse azt az érzetet, hogy ez a huszonéves lány itt legalább ötvenéves lélekkel és ízléssel rendelkezik...
A házban három hálószoba van és két fürdőszoba, egy az emeleten, egy a földszinten. A konyhám tágas, az étkezőmben harminc embernek is jutna hely. Vagy inkább harminc sámánnak, csak a korrektség kedvéért. Mivel kedvenc színem a lila, annak minden árnyalata előfordul a bútorokon, de a fürdőszobám például kékes, a konyhában pedig a narancsszín uralkodik.
Általában véve hűvös szokott lenni idebenn és enyhe homály. Főleg annak az ajtónak a környékén, aminek a kulcsát a nyakamban hordom... Igen, a titkos pincém kulcsáról van szó. De hiszen minden valamire való sámánnak van titkos pincéje, nem?

Vissza az elejére Go down
https://dynasties.hungarianforum.com
Kyraih Lanisee
Admin
Kyraih Lanisee


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. Jul. 14.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Kyraih eldugott kis háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyraih eldugott kis háza   Kyraih eldugott kis háza Icon_minitimeHétf. Aug. 15 2011, 18:10


Aránylag gyorsan megérkezünk a házhoz és úgy tűnik, biztonságban is vagyunk. Felszaladok az ajtóig, onnan intek neki.
- Gyere!
Ajtót nyitok és belépek, de megvárom, míg ő is utánam jön. Mire belép és becsukja maga után az ajtót, már nappalim kanapéján ülök kinyújtott lábbal, kényelmesen, cipőm lerúgva a szoba közepén.
- Dobd le magad - szólok kedvesen és lazán. - Szívesen látlak itthon. Mindjárt megyek és eszem valamit, velem tarthatsz. Csak előbb ülök itt, lóbázom a lábam és azon gondolkodom: de jó, hogy végre nem a sötétben ülünk! Most már legalább látlak!

Vissza az elejére Go down
https://dynasties.hungarianforum.com
Alfred Donovan




Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Jul. 21.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Kyraih eldugott kis háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyraih eldugott kis háza   Kyraih eldugott kis háza Icon_minitimeHétf. Aug. 15 2011, 18:42

Zavartan lépek be, s az illemnek megfelelően leveszem a cipőm és felakasztom a kabátom, majd helyet foglalok újdonsült barátném oldalán, tartva a tisztes távolságot.
-A vacsorát szívesen fogadom -továbbra is az elmúlt eseményeken merengek, majd megszólalok -Kellemes otthonod van (És tényleg tetszik, bár pár pillanatra pislognom kell a lila árnyalatok kavalkádjától).
Vissza az elejére Go down
Kyraih Lanisee
Admin
Kyraih Lanisee


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. Jul. 14.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Kyraih eldugott kis háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyraih eldugott kis háza   Kyraih eldugott kis háza Icon_minitimeHétf. Aug. 15 2011, 18:47


Ha már volt olyan bátor és leült mellém, magam elé húzom lábaimat, hogy rendesen elférjen.
- Kellemes? Köszönöm, az otthonom nevében bóknak veszem.
Nevetek saját szavaimon. Olyan furcsa... A mólóknál azt hittem, hideg és nemtörődöm. Most egész vonzóan viselkedik, főleg, mióta olyan közel pottyantunk egymáshoz a sötétségben...
- Akkor máris keljek fel és menjek vacsit csinálni? Vagy még egy kicsit fájlalhatom a lábam a sok gyaloglástól? Mégiscsak egy gyenge nő vagyok!
Megint nevetek, élénken, habár belül már elég fáradt vagyok. Nem szoktam éjszaka élni.

Vissza az elejére Go down
https://dynasties.hungarianforum.com
Alfred Donovan




Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Jul. 21.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Kyraih eldugott kis háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyraih eldugott kis háza   Kyraih eldugott kis háza Icon_minitimeHétf. Aug. 15 2011, 18:53

-Szívesen segítek (Emberként egész jó szakács voltam, és az udvariasság is úgy diktálja, hogy ajánljam fel), hisz nem minden nap adatik meg az embernek, hogy egy jól felszerelt konyhában főzzön -felelem, és kezdek felélénkülni, sőt mi több, oldódni. Jó beszélgetőtárs ez a lány.
Vissza az elejére Go down
Kyraih Lanisee
Admin
Kyraih Lanisee


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. Jul. 14.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Kyraih eldugott kis háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyraih eldugott kis háza   Kyraih eldugott kis háza Icon_minitimeHétf. Aug. 15 2011, 18:58


Legyőzött az éhség. Kinyújtózom, majd az égnek emelem lábaimat. Csoda, ha fejbe nem rúgom szegényt, de legfeljebb elhajol. Nevetve lépek le a földre és mezítláb csoszogok el a konyháig. Nos, igen, hatalmas és tágas. Előkapok a hűtőből egy doboz tojást, elő némi hagymát meg hasonlókat. Ha utánam jön, láthatja, hogy felülök a konyhapultra és egy tálba ütögetem az ölemben pihenő tojásokat.
- Rántotta - közlöm vele. - Vághatsz hagymát. Ha sírsz, majd hozzád bújok és megvigasztallak. Kés a negyedik fiókban, vágódeszka meg itt fölöttem, ha át nem félsz közel jönni.


Vissza az elejére Go down
https://dynasties.hungarianforum.com
Alfred Donovan




Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Jul. 21.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Kyraih eldugott kis háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyraih eldugott kis háza   Kyraih eldugott kis háza Icon_minitimeHétf. Aug. 15 2011, 19:06

Megkeresem a kést, majd gyakorlott mozdulatokkal hámozom és aprítom a hagymát. Közben egész halkan dúdolgatok. Ha zavarja, abbahagyom, de szeretem ritmusra vagy zenére csinálni a dolgaimat (a zenét sajnos nem vihetem magammal a vadonba. Egy negatívum a sámánoknak). Mire a tojások is készen állnak, én a rám bízott összetevőket takaros kis kupacba rendezve nyújtom át házigazdámnak.
Érdekes körülmény, hogy mind a ketten mezítláb vagyunk, ez azonban cseppet sem zavar.
-Miért ilyen tágas a házad? Az este mintha azt mondtad volna, hogy jobbára egyedül vagy. Itt egy egész hadsereg elfér. -Kérdőn nézek rá, mikor kiveszi kezemből a serpenyőt, de bizonyos dolgokban engedni is kell.
Vissza az elejére Go down
Kyraih Lanisee
Admin
Kyraih Lanisee


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. Jul. 14.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Kyraih eldugott kis háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyraih eldugott kis háza   Kyraih eldugott kis háza Icon_minitimeHétf. Aug. 15 2011, 19:13


- Ez egy ilyen hely. Ez az én hatalmas szabadságom - felelek neki a tényre, hogy a házamat túl nagynak találja a számomra. - Márpedig hálószoba csak egy van benne, szóval megbarátkozhatsz velem vagy a kanapémmal, kedved szerint. Én szebb vagyok és többet csacsogok, ennyi a különbség.
( Ennél egy hajszálnyival több, de mindegy. )
- Alul második szekrény, két tányér, a késes fiókban találsz két villát. Kenyérrel pont nem tudok szolgálni, sajnálom.
Sietősen kavargatom a serpenyő tartalmát, közben felülök megint a pultra, mint valami macska. Nem kultúrált dolog, de hát itthon vagyok, nem?
- Egyébként remélem nem hoz zavarba ahogy itthon mozgok. Ha meg igen... Itthon vagyok és punktum.


Vissza az elejére Go down
https://dynasties.hungarianforum.com
Alfred Donovan




Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Jul. 21.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Kyraih eldugott kis háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyraih eldugott kis háza   Kyraih eldugott kis háza Icon_minitimeHétf. Aug. 15 2011, 19:26

-Miért hozna zavarba? -jobb híján én is felülök a pultra. -A kanapén alvás után mindig sajog a hátam -mindezt olyan panaszosan közlöm, hogy szinte az én szívem is megfájdul. Előveszem a tányérokat, a két villát, majd ismét házigazdámhoz fordulok.
-Ma én kérdezek estet tartunk? -nevetek fel
-Hiszen eddig zömében én kérdeztem (válaszaid azonban kitérőek voltak). -Ezzel ki is veszem kezéből a serpenyőt, és az asztalhoz indulok. Hirtelen megzavar az asztal mérete, s tanácstalanul nézek rá, hova is terítsek.
(Mindehhez bizonyára elég komikusan is festettem) Kyraih szinte nevetve veszi ki kezemből az edényeket, s rendezi el az asztalon. Megvárom, míg házigazdám helyet foglal, aztán én is leülök, s önfeledten adom át magam a rántottának.
Vissza az elejére Go down
Kyraih Lanisee
Admin
Kyraih Lanisee


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. Jul. 14.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Kyraih eldugott kis háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyraih eldugott kis háza   Kyraih eldugott kis háza Icon_minitimeHétf. Aug. 15 2011, 19:31


- Felőlem kérdezhetsz amennyi jól esik, úgyis magam döntöm el, mire adok választ és mire nem.
Lehet, hogy túl őszinte vagyok, de ez az igazság.
- Ha ettünk megmutatom a hálószobát. Nem kell a kanapén aludnod, de nem állítom, hogy nem leszel veszélyben mellettem az éjszaka. Elég erőszakosan alszom.
( A többit ne is vegyük most számba, inkább. )
- Le is zuhanyozhatsz, de megöllek, ha kifogyasztod a kétszáz literes bojleremet. Én ki tudom, de neked nem szabad, mert a hideg vízben nem szeretek fürödni, ez logikus.
Még mindig csak nevetek. Felvidít ez az alak. Könnyen alkalmazkodik, amellett olyan kis édes!

Vissza az elejére Go down
https://dynasties.hungarianforum.com
Alfred Donovan




Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Jul. 21.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Kyraih eldugott kis háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyraih eldugott kis háza   Kyraih eldugott kis háza Icon_minitimeHétf. Aug. 15 2011, 19:44

-A zuhanyt örömmel fogadom -nevetek vele -és ne félj, nem is tudnám kifogyasztani a bojlered. -
Kicsit a rántottámmal is foglalkozom
-Kiváló, a maga nemében. A rántotta. (Félre ne értse szegény, bár inkább nekem kellene aggódnom)
-Egy törölközőt azonban örömmel fogadnék -tolom el a tányérom, majd gyorsan felállok, és a csapba pakolom a használt evőeszközöket, s engedelmesen nekilátok elmosogatni.
Vissza az elejére Go down
Kyraih Lanisee
Admin
Kyraih Lanisee


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. Jul. 14.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Kyraih eldugott kis háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyraih eldugott kis háza   Kyraih eldugott kis háza Icon_minitimeHétf. Aug. 15 2011, 19:49


Mire a csaphoz sétál és bevizezi a szivacsot már ott állok mögötte, jó erősen az oldalába csípek.
- El ne képzeld! Teszed le? - szólok rá szigorúan. - Különben rohangálhatsz gatyában reggelig!
Arrébb seprem a srácot a csaptól és nekiveselkedem a mosogatásnak. Másodpercek alatt végzek is, majd átsétálok a nappaliba, a legnagyobb szekrényhez. Feltépem az ajtaját és kiveszek egy nem túl nagy törölközőt, akkorát, amit épp a dereka köré csavarhat, ha flangálni támad kedve. Nekem biztos támadna a helyében.
- Fogd! - dobom oda neki, s ha elkapja, jó, ha nem, nem. - Amarra van a fürdőszoba. Én addig kerítek takarót. Viszonlát.

Vissza az elejére Go down
https://dynasties.hungarianforum.com
Alfred Donovan




Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Jul. 21.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Kyraih eldugott kis háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyraih eldugott kis háza   Kyraih eldugott kis háza Icon_minitimeHétf. Aug. 15 2011, 19:56

-Héé -kiáltok fel (Mert igenis fájt az a csípés)- nem is segíthetek? -Odébbállok, s kartávolságon kívülről figyelem az eseményeket.
Amikor elindul, szótlanul követem, s elkapom a nekem szánt szövetdarabot, majd a fürdőszoba keresésére indulok.
Gyors tusolás után egy szál törölközőben és mosolyban indulok a ruháimnak alkalmas helyet keríteni.
-Hova tehetem a ruháimat? -kérdezem, és elgondolkodom a helyzet megrendezettségéről.
Vissza az elejére Go down
Kyraih Lanisee
Admin
Kyraih Lanisee


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. Jul. 14.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Kyraih eldugott kis háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyraih eldugott kis háza   Kyraih eldugott kis háza Icon_minitimeHétf. Aug. 15 2011, 20:09


- Dobáld szét. Úgy a legizgalmasabb.
( Úgy viselkedem, mint egy hülye. De mivel direkt csinálom, senki sem róhat meg érte. )
- Megyek zuhanyozni.
Tekintetem egyáltalán nem leplezve nézek végig Mr Törölközőn, majd vigyorogva szólok oda.
- Addigra öltözz fel. Így olyan hatást keltesz, mint valami rossz filmsztár aki el akarja csavarni a fejemet. Persze elég jól megy, azt nem tagadom. De csak akkor folytasd, ha tényleg el akarod csavarni a fejem.
Azzal távozom, és mikor percek múlva én is törölközőbe csavarva térek vissza, alkalma nyílik rá, hogy feleljen.

Vissza az elejére Go down
https://dynasties.hungarianforum.com
Alfred Donovan




Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Jul. 21.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Kyraih eldugott kis háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyraih eldugott kis háza   Kyraih eldugott kis háza Icon_minitimeHétf. Aug. 15 2011, 20:15

Észlelem a vizslató tekintetet, de próbálok nem törődni vele (majd én is vizslatom őt).
Kis kupacba hajtogatom a ruháimat, majd azon gondolkozom, mit is vegyek fel, ami nem piszkos, de legalább kifejezi azt, hogy társaságát jobban értékelem annál, hogy egy ügyetlen próbálkozással elidegenítsem.
Végül aznapos alsómnál maradok, majd fedetlen felsőtesttel kezdek járkálni az előszobában.
Amint kijön, megszólítom -Szívesen vennék valami tisztát a méretemben, vagy a lehetőséget, hogy ruháimat kimossam.
Vissza az elejére Go down
Kyraih Lanisee
Admin
Kyraih Lanisee


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. Jul. 14.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Kyraih eldugott kis háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyraih eldugott kis háza   Kyraih eldugott kis háza Icon_minitimeHétf. Aug. 15 2011, 20:24


Pirulok, amikor közli, hogy kerítsek neki valamit a saját méretében. Kérjen kettőt és könnyebbet!
- Nem tudok adni semmit.
Átszelem a szobát combközépig érő törölközőmben, majd szekrényem ajtaját kinyitva gyorsan felkapok egy hálóinget. A törölköző a földre csúszik, én meg alul is felöltözöm, máris minden rendben. Ha neki kínos, az nekem nem fáj.
- Tehát úgy határoztál, hogy itt alszol.
Az ágyra mutatok.
- Jobb oldal. Takaró. Párna. A tieid. Bal oldal... A végtagjaidtól, amik esetleg átlógnak, megfoszthatlak és egy szavad sem lehet.
Felkacagok. Mintha egyébként attól félnék, hogy megerőszakol. Leülök az ágyra, hasra fekszem, igaz, fejem egyelőre a lábam helyén, lábaim pedig az egekben lóbázom.
- Nos?

Vissza az elejére Go down
https://dynasties.hungarianforum.com
Alfred Donovan




Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Jul. 21.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Kyraih eldugott kis háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyraih eldugott kis háza   Kyraih eldugott kis háza Icon_minitimeHétf. Aug. 15 2011, 20:31

Elutasító válasza nem lep meg (Hogy is várhatnám el, hogy legyen bármi ekkora?), és helyet foglalok az ággyal szemközti fotelben.
-Nem kell, hogy maradjak -színlelek szomorúságot, majd elfoglalom a nekem szánt helyet. Vállunk alig-alig, de összeér, mire megszólalok:
-Nem kicsi ez az ágy két embernek? - azzal én is belekezdek lábaim lógázásába.
Vissza az elejére Go down
Kyraih Lanisee
Admin
Kyraih Lanisee


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. Jul. 14.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Kyraih eldugott kis háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyraih eldugott kis háza   Kyraih eldugott kis háza Icon_minitimeHétf. Aug. 15 2011, 20:37


Kissé sértődötten nézek végig alvótársamon.
- Nem kicsi! - jelentem ki. - Te vagy túl nagy!
Aztán megint nevetek. Mókás, hogy amikor a felőle lévő lábammal rúgok a levegőbe, vállam mindig nekiütközik az övének. Az, hogy a bőre kissé hűvösebb mint az enyém, aki most jöttem ki a tűzforró víz alól, és ahányszor hozzáérek, beleborzongok, már inkább csak feszélyez kissé. Bele is pirulok és mérséklem a láblóbázást, amiért egyébként mérges vagyok magamra. Nem szabadna ennyi miatt feladni. Felé pillantok, tekintetem újra végigszalad rajta. De aztán megbánom. Gyorsan kimondom az első értelmes dolgot, ami eszembe jut.
- Fura, hogy a régi téren majdnem lelőttek minket, de aztán szerencsésen megérkeztünk. Jó kis közös élmény.
Aztán majd kiderül, akar-e erről beszélgetni, vagy észreveszi, hogy csak zavaromban magyarázok neki.

Vissza az elejére Go down
https://dynasties.hungarianforum.com
Alfred Donovan




Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Jul. 21.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Kyraih eldugott kis háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyraih eldugott kis háza   Kyraih eldugott kis háza Icon_minitimeHétf. Aug. 15 2011, 20:41

-Az -Rövid hallgatásunk alatt én is végigtekintek rajta, s látom ő is ugyanezt teszi. Félrekapom tekintetem, majd szinte kihívóan a szemébe nézek és előrukkolok egykori javaslatával: -Hagyjuk talán ezeket a témákat. Lehet, hogy jobban járunk, ha valami máson kezdünk gondolkodni... Vagy befogjuk egymás száját.
Vissza az elejére Go down
Kyraih Lanisee
Admin
Kyraih Lanisee


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. Jul. 14.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Kyraih eldugott kis háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyraih eldugott kis háza   Kyraih eldugott kis háza Icon_minitimeHétf. Aug. 15 2011, 20:49


Felülök. Komoly tekintettel próbálom vizslatni a vendégemet. Nem akarózik nevetni, pedig eddig még gond nélkül ment. Szavai kísértetiesen emlékeztetnek arra, amit én mondtam a régi játszótéren és megérzem, hogy nagy kár volt feleleveníteni az ott történteket. Kétségtelenül jókor vette azonban elő ezt az igen kacifántos kis mondatot, amit mindenki úgy ért, ahogy akar.
- Igazad lehet - felelek töprengőn és ártatlanul. Legalábbis ártatlan arccal. Kerekeim csikorognak, hangomban enyhe gúny. Ahogy újra felnéz, hozzá közelebb eső tenyeremet irgalmatlanul a szájára tapasztom, hogy csontom a fogaihoz koppan.
- Most aztán azon gondolkodsz, amin csak akarsz, én meg szépen befogtam a szádat, ahogy azt kérted...
Most már van kedvem nevetni, de mégis kivárom inkább komoly arccal, kissé pirulva, hogy vajon erre mit lép.

Vissza az elejére Go down
https://dynasties.hungarianforum.com
Alfred Donovan




Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Jul. 21.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Kyraih eldugott kis háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyraih eldugott kis háza   Kyraih eldugott kis háza Icon_minitimeHétf. Aug. 15 2011, 20:58

Gyorsan a hátamra fordulok, de így sincs esélyem elkerülni vendéglátóm tenyerét. Minden ellenvetésem kimerül egy rosszalló nézésben, majd lefejtem kezét a számról, s megszólalok: -Téged idézlek és ez a következmény? -nézek rá komolyan, majd ravasz húzásként én tapasztom tenyerem a szájára. Pár másodperc múlva elengedem, s együtt nevetünk a történteken.
Vissza az elejére Go down
Kyraih Lanisee
Admin
Kyraih Lanisee


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. Jul. 14.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Kyraih eldugott kis háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyraih eldugott kis háza   Kyraih eldugott kis háza Icon_minitimeKedd Aug. 16 2011, 05:55


Ahogy megakadályoz a további önfeledt nevetgélésemben, két kezemmel közrefogom az övét és enyhén beleharapok kézfejének oldalába, a kisujjába.
- Amit szabad Jupiternek - kezdem, de aztán ránézek és nem bírom folytatni. Sokkal érdekesebb dolog gondolkodtat el: ő.
( A mólónál még milyen távolságtartó volt! Most meg itt fekszünk az ágyamon, és... Milyen elragadó személyiségem is van, idecibáltam egy vadidegent, most pedig, amennyire látom, körülbelül bármire kapható. Vagy én vagyok bármire kapható? )
Belezavarodok és bele is pirulok ebbe a hatalmas töprengésbe. Ernyedt ujjaim eleresztik a srác kezét, majd hirtelen mégis utána kapnak. "Csak semmi dráma" mondom magamnak és nyugodtan fürkészem tovább vendégem arcát.


Vissza az elejére Go down
https://dynasties.hungarianforum.com
Alfred Donovan




Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Jul. 21.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Kyraih eldugott kis háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyraih eldugott kis háza   Kyraih eldugott kis háza Icon_minitimeKedd Aug. 16 2011, 20:01

Viszonzon az enyhe szorítást, majd elértve a csendet, enyhe bűntudattal rákérdezek: -Megbántottalak? Ha így van, sajnálom. Tényleg (És így is gondolom).- Majd enyhén elszomorodva tovább fürkészem partnerem, s közben elgondolkozom azon, mi lenne, ha emberekként találkoztunk volna.
Vissza az elejére Go down
Kyraih Lanisee
Admin
Kyraih Lanisee


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. Jul. 14.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Kyraih eldugott kis háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyraih eldugott kis háza   Kyraih eldugott kis háza Icon_minitimeKedd Aug. 16 2011, 20:36

* de trükkös Smile


Nem értve először, mire gondol, megmosolygom a szavait. Egyre inkább pozitív csalódás nekem, hogy tulajdonképpen miféle alakkal van is dolgom. Kezét enyhén megszorítva vigyorgok rá.
- Annyira megbántódtam a semmin, hogy most ezért megfordulok és alszom!
Csakhogy nem mozdulok. Arcomon szemtelen, fültől-fülig érő vigyor. Ujjaim eleresztik a kezét, hogy a vállán játsszanak tovább. Mókásnak találom az ilyet, legfeljebb előbb utóbb megrázza magát, mint egy kutya, vagy legalább belepirul.
- Van még két hálószobám - árulom el. - Ha megijedsz, elfuthatsz és nem kell a kanapén aludnod.
Finoman karmolok a válla bőrébe... Mert megtehetem!

Vissza az elejére Go down
https://dynasties.hungarianforum.com
Alfred Donovan




Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Jul. 21.

Karakterlap
Fegyverek:
Képességek:
Harci numerikus jellemzők:

Kyraih eldugott kis háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyraih eldugott kis háza   Kyraih eldugott kis háza Icon_minitimeCsüt. Aug. 18 2011, 18:24

Érintésétől halványan elpirulok (ami nem szokásom), majd igencsak meglepődve veszem tudomásul a másik hálószobák létezését (Még két hálószoba? Jól sejtettem azt a megrendezettséget...).
-Az illem szerint fel kéne állnom, s rövid útbaigazítás után másik szobában tölteni az éjszakát -kezdem átlagos arckifejezéssel, majd elgondolkodó hangon teszem hozzá -, de néha el kell döntenünk, megéri-e illedelmesnek maradnunk, nem?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kyraih eldugott kis háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyraih eldugott kis háza   Kyraih eldugott kis háza Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kyraih eldugott kis háza
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dynasties - Dinasztiák egymás ellen :: Arscalyhaen :: Külső puszta :: Rezervátum-
Ugrás: